Polska jakość od POKOLEŃ od 1983r.
wartość koszyka: 0 zł, wysyłka od 8 zł, do darmowej wysyłki brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  rozmiar cena ilość wartość rabat
wysyłka od 8 zł, do darmowej wysyłki brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Specjalizujemy się w produkcji asortymentu pościelowego oraz odzieży dla dzieci od ponad 30 lat.

Przez lata zyskaliśmy zaufanie zarówno na rynku Polskim i Europejskim. Firma została założona w 1983 roku jako jednoosobowy zakład krawiecki. Lata dziewięćdziesiąte znamionował dynamiczny rozwój firmy. W 1994 roku zakupiona została kamienica, która po przeprowadzeniu generalnego remontu stała się obecną siedzibą. Właśnie w niej mieści się szwalnia, sklep firmowy oraz sklep internetowy. Dbając o jakość naszych produktów współpracujemy z producentami wytwarzającymi tkaniny i włókniny najwyższej jakości. Jedną z takich firm jest austriacka firma Lenzing AG – producent znanych na całym świecie najwyższej jakości ekologicznych wypełnień TENCEL® produkowanych na bazie kory dębu.

W oparciu o wypełnienie TENCEL® stworzyliśmy zestaw dla dzieci: kołderka + poduszka o zdrowotnych właściwościach oddychających, który dodatkowo wzbogacony jest bakteriostatyczną substancją ALOE VERA, która pielęgnuje skórę dziecka. Specjalnie dla naszej firmy produkowane są również włókniny termozgrzewalne. Parę lat temu nie zwracano uwagi na to, jaki jest skład produktów dla dzieci i czy wypełnienie posiada odpowiednie atesty. Obecnie niektórzy producenci, sądząc po cenie ich wyrobów, nadal stosują wypełnienia niewiadomego pochodzenia, co może budzić pewne obawy u kupujących. Nasze doświadczenie we współpracy z dużymi i solidnymi producentami surowców oraz jakość naszych wyrobów pozwalają spełniać bardzo wysokie oczekiwania klientów. Kilka lat temu, w związku z dynamicznym rozwojem firmy GLÜCK nastąpiło rozszerzenie asortymentu o odzież dziecięcą.

Firma GLÜCK dąży do oferowania produktów najwyższej jakości. Dbamy o nią od pokoleń. Nieustannie badamy oczekiwania swoich klientów, czego efektem są zdrowe i bezpieczne produkty, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w całej Europie.

K.m. Glück Spółka Jawna
43-438 Brenna, ul. Bukowa 80
KRS: 0000677020
NIP: 548-26-82-488
Regon: 367225832
woj. Śląskie / POLAND

darmowa wysyłka
od 300 zł
za granicę
za 100 zł

30 dni na zwrot
wysyłka
w ciągu 24h
za granicę
za 100 zł
darmowa wysyłka
od 300 zł

30 dni na zwrot
wysyłka
w ciągu 24h