Polska jakość od POKOLEŃ od 1983r.
wartość koszyka: 0 zł, wysyłka od 8 zł, do darmowej wysyłki brakuje 300 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
  rozmiar cena ilość wartość rabat
wysyłka od 8 zł, do darmowej wysyłki brakuje 300 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

WYSYŁKA
 
 1. Skompletowanie i wysyłka zamówienia odbywa się w ciągu 24 godzin (najpóźniej następnego dnia roboczego) od zaksięgowania wpłaty lub wyboru opcji pobrania.
 2. Dostarczenie przesyłek w obszarze Polski następuje w ciągu 1-2 dni roboczych od przekazania firmie kurierskiej DHL oraz 1-2 dni roboczych Orlen Paczka.
 3. Koszty wysyłki w obszarze Polski:

    8 zł - ORLEN paczka (płatność z góry, z wyłączeniem łóżeczek, kołysek i materacy)
  20 zł - kurier DHL (płatność z góry)
  25 zł - kurier DHL  (pobranie)
  100 zł - wysyłka zagraniczna (opłata stała, bez względu na ilość zamówionych produktów, wagę oraz wybraną formę płatności)
  Zamówienia z wysyłką w obszarze Polski o wartości od 300 są objęte darmową wysyłką, bez względu na ilość zamówionych produktów, wagę oraz wybraną formę płatności.

   
 4. Wysyłamy zamówienia na całą Europę za 100 zł / €25. W przypadku niestandardowych wymiarów lub wagi przesyłki powyżej 10kg wycena kosztów wysyłki zagranicznej jest kalkulowana indywidualnie z opcją rezygnacji bez ponoszenia żadnych kosztów ze strony Klienta. Wysyłka zamówienia zagranicznego następuje po wpływie środków na konto sprzedawcy.
 5. W przypadku wysyłki do państw spoza Unii Europejskiej, wartość zamówienia może ulec odpowiedniemu zwiększeniu o wartość należnych opłat celnych.
 6. Podając nr przesyłki na stronie firmy kurierskiej DHL  lub Orlen Paczka (dawniej Paczka w Ruchu) można sprawdzić status zamówienia.
    
PŁATNOŚĆ
 
 1. Klient może wybrać jeden z poniższych sposobów płatności:
   
 • pobranie (zapłata przy odbiorze)
 • tpay (szybkie przelewy)
 • karta
 • PayPal
 • tradycyjny przelew w PLN: ING 34 1050 1070 1000 0090 8023 2938  ;  K.M. GLÜCK sp. Jawna
 • tradycyjny przelew w EURO: IBAN: PL12 1050 1070 1000 0090 8023 2946 ; SWIFT: INGBPLPW ; K.M. GLÜCK sp. Jawna

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY
 
 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia(na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną na adres sklep@gluck.pl). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy (pobierz wzór), jednak nie jest to obowiązkowe.
 3. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 4. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzili się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 5. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 6. Proszę odesłać rzecz niezwłocznie na adres: "GLÜCK Fashion SJ, ul. Jesionka 62, 44-230 Czerwionka – Leszczyny" nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
 7. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 8. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 9. Prosimy także o przesłanie wraz z produktem dowodu zakupu (faktura lub paragon), co usprawni procedurę zwrotu.
 10. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:
 • umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia
 • umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 • umowy, w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami